Teraz możesz inwestować w mieszkania z wkładem własnym od 10 000

Masz wolne środki i chcesz je bezpiecznie zainwestować, aby cieszyć się regularnym zyskiem? Zainwestuj w nieruchomości, teraz jest to tak proste, jak założenie lokaty w banku. Dzięki nowym narzędziom...

Masz wolne środki i chcesz je bezpiecznie zainwestować, aby cieszyć się regularnym zyskiem? Zainwestuj w nieruchomości, teraz jest to tak proste, jak założenie lokaty w banku. Dzięki nowym narzędziom inwestycyjnym wystarczy 10 tys. złotych, aby zarabiać na warszawskich nieruchomościach do 8 proc. rocznie.

Inwestowanie w nieruchomości

Zakup mieszkania na wynajem w ustabilizowanych gospodarkach to niezmiennie od wielu lat najlepsza i najbezpieczniejsza lokata kapitału. Szczególnie w czasie, kiedy poziom inflacji jest na relatywnie wysokim poziomie, a co za tym idzie, oszczędności trzymane na lokatach bankowych, lub w „skarpecie” tracą szybko swoją siłą nabywczą. Po prostu oprocentowanie lokat, które jest efektem polityki banku centralnego, jest niższe, niż inflacja. Obecnie może to być strata rzędu 2-3 procent. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym przedsięwzięciem inwestycyjnym, pozwalającym nie tylko zachować wartość naszych oszczędności, ale także cieszyć się regularnym zyskiem, staje się zakup mieszkania na wynajem. Jednak samodzielny zakup domu czy apartamentu na wynajem, to dosyć kosztowana i pracochłonna inwestycja, wiąże się z koniecznością posiadania gotówki i czasu na zarządzanie nieruchomością. Wiele osób, jeśli posiada środki, to nie ma czasu, ani wiedzy w zakresie obrotu i zarządzaniami nieruchomościami. I odwrotnie. Nie znaczy to, że są oni pozbawieni możliwości inwestowania w nieruchomości. Obecnie, dzięki nowym narzędziom praktycznie każdy może inwestować w nieruchomości.

Inwestowanie społecznościowe w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości w ramach crowdfundingu cieszy się ostatnio ogromną popularnością, nie tylko na świecie, ale także w Polsce.  Dzięki wykorzystaniu nowoczesnym technologii społecznościowych inwestowanie w domy, mieszkania, apartamenty czy lokale handlowe na wynajem stało się bardzo łatwe. Nie potrzeba także dużych środków, aby czerpać zyski z koniunktury na rynku najmu. W tym systemie inwestycyjnym nie kupujesz całego budynku lub nawet całego mieszkania, a jedynie część udziałów w spółce, która będzie odpowiedzialna za wynajem lokali. Oczywiście zyski będą wprost proporcjonalne do zainwestowanej kwoty. Aby stać się współwłaścicielem nieruchomości wystarczy 10 tys. złotych. Należy wejść na jedną z funkcjonujących w sieci platform crowdfundingowych, choćby na stronę www.social.estate i wybrać zakładkę „Zainwestuj”. Otrzymamy dostęp do wszystkich aktualnych, zakończonych czy nadchodzących ofert inwestycyjnych. Możemy także zapoznać się z dotychczasową działalnością dewelopera, odpowiedzialnego za budowę  Kolejny krok związany jest już z zakupem udziałów. Klikając ofertę, może zapoznać się z wszystkimi informacjami i danymi niezbędnymi do podjęcia racjonalnej decyzji biznesowej. Zobaczysz, jaki jest wymagany minimalny wkład, jak wyceniane są jednostki oraz dowiesz się, kiedy inwestycja będzie zakończona i na jakie dochody będziesz mógł liczyć w przyszłości. Do 21 grudnia można zostać wspólnikiem MZURI CFI STOLICA Sp.z o.o., firmy z 20- letnim doświadczeniem w zarządzaniu najmem mieszkań i cieszyć się bezobsługową inwestycją i regularnym zyskiem.

Dlaczego warto?

Inwestowanie społecznościowe w nieruchomości to doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych. Nie musisz tracić czasu i nerwów na osobiste zajmowanie się wynajmem, a udziały kupić przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Inwestując społecznościowo w nieruchomości, możesz liczyć na następujące korzyści:
Ø  co pół roku wypłata przychodów (odsetki i dywidenda).
Ø  zwrot całości zainwestowanego kapitału (najpóźniej po 5 latach).
Ø  kapitał inwestora zabezpieczony wpisem do księgi wieczystej.
Ø  bezpieczny przelew DotPay bezpośrednio na konto spółki odpowiedzialnej za projekt.
Ø  umowy poświadczone notarialnie.

Podsumowanie

Zbiorowe inwestowanie w nieruchomości to nie tylko prosty i bezpieczny sposób na uniknięcie utraty wartości siły nabywczej oszczędności, ale także dodatkowy zysk (zarabiasz na wynajmie i wzroście wartości nieruchomości). Nie czekaj, inwestuj w nieruchomości w ramach finansowania społecznościowego i zarabiaj na projektach deweloperskich, tak, jak robią to inni, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Kategorie
Nieruchomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy