Przepis na świąteczną optymalizacją budżetu w firmie.

Brakuje Ci pomysłów i budżetu na zmotywowanie pracowników w swojej firmie? Dowiedz się jak robić to skutecznie i oszczędnie! Poznaj nowe zasady gry, które pozwolą Ci wygrać wyścig o...
Financial consultant presents bank investments to a young couple

Brakuje Ci pomysłów i budżetu na zmotywowanie pracowników w swojej firmie? Dowiedz się jak robić to skutecznie i oszczędnie! Poznaj nowe zasady gry, które pozwolą Ci wygrać wyścig o najlepszych pracowników na rynku i utrzymać ich na dłużej. Sięgnij po e-book „Motywacja pracowników z oszczędnościami w budżecie – świąteczny przepis na sukces” od Edenred.

Koniec roku i okres świąt Bożego Narodzenia to czas podsumowań i podziękowań. To moment kiedy pracownicy bardziej niż kiedykolwiek oczekują docenienia ze strony przełożonych. Takie gesty przełożą się także na motywację na kolejne miesiące pracy. Brak odpowiedniego budżetu nie powinien Cię zniechęcać do działań, ponieważ motywować pracowników można tak, by jednocześnie zaoszczędzić. Jak to zrobić zdradzają eksperci w e-booku od Edenred.

Oszczędne benefity

Pobierz e-book i dowiedz się czy od prezentów dla pracowników trzeba zapłacić podatek? Jakie benefity pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze w budżecie, a także jak połączyć budżetowe cele firmy z oczekiwaniami pracowników odnośnie do benefitów?

Eksperci w e-booku nie tylko przytaczają cenne wskazówki i badania, które pozwalają lepiej zrozumieć pracowników, ale także podpowiadają jakie działania związane z kulturą organizacyjną  oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu mogą podnieść morale i motywację w firmie.

Jeśli chcesz podarować niezapomniane prezenty pracownikom – nie tylko od święta, a także sprawić by Twoja firma była atrakcyjnym miejscem pracy, które przyciąga najlepszych na rynku pobierz e-book już dziś!

Kategorie
Biznes
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy