Platforma pożyczkowa – kredyty na dowolny cel

Prędzej czy później każdy z nas zmuszony jest albo chociaż zainteresuje się warunkami udzielania pożyczek przez wszelkiego rodzaju instytucje finansowe. A jest ich mnóstwo na rynku i każda z...

Prędzej czy później każdy z nas zmuszony jest albo chociaż zainteresuje się warunkami udzielania pożyczek przez wszelkiego rodzaju instytucje finansowe. A jest ich mnóstwo na rynku i każda z nich oferuje nieco odmienne zasady. Aby zorientować się we wszelkich niuansach kredytów gotówkowych zwanym umownie „na dowolny cel” należałoby poświęcić całe godziny, by prześledzić w internecie oferty bankowe. Mając jednocześnie świadomość, że oferta wcale nie jest jednoznaczna z indywidualnymi warunkami umowy, jaką ostatecznie trzeba będzie podpisać. W znalezieniu optymalnej oferty nie pomagają nawet wszelkie kalkulatory pożyczek, one też działają tylko orientacyjnie.

Jak wziąć kredyt na dowolny cel?

Każda z instytucji bankowych umożliwia wgląd w swoje oferty online. Co więcej na stronie danego banku wystarczy wypełnić formularz, aby otrzymać propozycje zwrotną online lub telefonicznie. Mechanizm działa szybko i sprawnie, jednak nie zwalnia to kredytobiorcę z dobrej orientacji w temacie, pod warunkiem oczywiście, że szuka optymalnej dla siebie oferty.

Zamiast szukać samodzielnie najlepszej oferty kredytu i utonąć w informacjach zwrotnych można udać się do doradcy finansowego i przerzucić na niego zadanie. Taki sposób jest korzystny przede wszystkim przy naprawdę dużych kredytach, chociaż należy pamiętać, że zwykle doradca finansowy reprezentuje jedną lub więcej instytucji, ale tylko takie, które zawarły z nim umowę. Dlatego sposób ten jest dobry, ale ogranicza dostęp do całego rynku.

Platformy pożyczkowe

Jednym ze sposobów dotarcia do jak najszerszej oferty kredytów na dowolny cel jest skorzystanie ze specjalnych platform pożyczkowych https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-dowolny-cel/ . Tego typu platformy działające w 100% online przenoszą każdy etap starań o kredyt na dowolny cel do sieci. Przede wszystkim oferują pełen przegląd rynku ofert. Różnica jednak polega na tym, że na zapytanie ofertowe nie otrzymuje się zestawu reklamowego, ale indywidualnie dopasowaną już propozycję. Wystarczy wpisać kwotę, jakiej się oczekuje a platforma robi przegląd wszystkich propozycji i przesyła je dostosowane do wymogów i przede wszystkim możliwości klienta. Do dyspozycji klienta oddelegowany jest również konsultant, który w razie wątpliwości odpowie na wszystkie pytania. Gdy klient zdecyduje się ostatecznie na jedną z ofert cały proces podpisania umowy również jest online a platforma obiecuje, że przelew oczekiwanej kwoty nastąpi w okresie 24 godzin od podpisania umowy. Co ważne, klient nie płaci za obsługę platformie, jej pracownicy wynagradzani są przez instytucje bankowe.

Kategorie
Finanse
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy