Natknąłeś się na niepowtarzalną ofertę? Nie trać czasu, weź pożyczkę online

Atrakcyjny i niedrogi wakacyjny wyjazd, duża obniżka cen sprzętu RTV i AGD – na te i wiele innych okazji możemy natknąć się każdego dnia. Niestety, nie zawsze dysponujemy odpowiednią...

Atrakcyjny i niedrogi wakacyjny wyjazd, duża obniżka cen sprzętu RTV i AGD – na te i wiele innych okazji możemy natknąć się każdego dnia. Niestety, nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością gotówki, a tego typu oferty zazwyczaj są ograniczone czasowo. Co zrobić, by otrzymać szybki zastrzyk finansowy?

Skąd wziąć pieniądze?

Oczywistym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest udanie się do banku w celu skorzystania z kredytu, jednak w przypadku nagłej potrzeby, może to trwać zbyt długo. Procedura przyznania pożyczki może zająć od kilku dni do nawet kilku tygodni. Dodatkowo pożyczenie niewielkiej sumy również może okazać się problematyczne, ponieważ banki udzielają kredytów jedynie od określonych kwot.

Najszybsze rozwiązanie? Kredyt online

Co zrobić, by okazja nie uciekła nam sprzed nosa? Najszybszym rozwiązaniem może okazać się kredyt online. Jak z niego skorzystać? Wystarczy wejść na stronę konkretnego pożyczkodawcy i wypełnić znajdujący się tam formularz. A czym sugerować się podczas wyboru oferty? Pomocnym narzędziem, które pozwoli nam oszacować koszt kredytu, jest kalkulator pożyczek. Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę oraz okres kredytowania, a algorytm wyliczy nam wysokość i liczbę rat, RRSO oraz całkowity koszt pożyczki.

Jakie są wymagania

Jak przebiega samo wypełnianie wniosku? Przy pożyczce online wszystkie formalności są ograniczone do niezbędnego minimum. Osoba decydująca się na takie zobowiązanie powinna spełniać następujące wymagania:

  • być w przedziale wiekowym od 18 do 80 roku życia,
  • posiadać stałe źródło dochodów (umowa na czas nieokreślony nie jest wymagana),
  • posiadać telefon komórkowy (niezbędny do otrzymania indywidualnego numeru PIN).

Podczas uzupełniania wniosku będziemy potrzebować jedynie kilku danych. Wśród nich są m.in. numer PESEL, adres oraz wysokość wynagrodzenia. Po przesłaniu wniosek przechodzi przez weryfikację. Polega ona przede wszystkim na analizie zdolności kredytowej oraz sprawdzeniu, czy kredytobiorca znajduje się w bazie Biura Informacji Kredytowej o zakończeniu tego procesu otrzymamy informację o rozpatrzeniu wniosku.

Kiedy otrzymasz pieniądze?

Etap końcowy to oczywiście podpisanie umowy. W przypadku kredytu online tradycyjny podpis zastąpiono przelewem weryfikacyjnym. Jest to opłata (zazwyczaj wynosi 1 zł), której dokonanie oznacza zgodę na warunki uzgodnione z firmą pożyczkową. Jak szybko można otrzymać pieniądze? Jeśli weryfikacja zakończy się pomyślnie, może to być nawet ten sam dzień, w którym złożyliśmy wniosek. Pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nie tylko w dzień roboczy, ale także w weekend.

Kategorie
Wiadomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy