Mobilny terminal płatniczy. Kiedy warto go zainstalować?

Mobilny terminal płatniczy świetnie sprawdza się nie tylko w takich miejscach jak restauracje czy hotele. Stanowi świetne rozwiązanie również w firmach transportowych, przewozowych, remontowo-budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie z...

Mobilny terminal płatniczy świetnie sprawdza się nie tylko w takich miejscach jak restauracje czy hotele. Stanowi świetne rozwiązanie również w firmach transportowych, przewozowych, remontowo-budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie z płatnością trzeba dotrzeć do klienta. Teraz mobilny terminal płatniczy można otrzymać za darmo!

Przenośne terminale płatnicze to duża wygoda nie tylko dla przedsiębiorców, ale również klientów. Łatwość zawarcia i opłacenia transakcji przekłada się na zadowolenie konsumentów, a co za tym często idzie w parze – także obroty firmy.

Mobilność jest w cenie!

Firma, która oferuje płatności bezgotówkowe postrzegana jest jako nowoczesna i przyjazna klientom. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w branżach i usługach, w których terminal płatniczy wciąż jest nowością. Stanowi to dodatkowy atut i zachętę, która sprawia, że klienci częściej i chętniej powracają w to miejsce.

Klienci cenią sobie możliwość płatności kartą zarówno w dużych, jak i małych firmach. Doceniają przede wszystkim wygodę i elastyczność jaką daje możliwość wyboru preferowanej przez siebie metody płatności. Dostępność terminali płatniczych, zwłaszcza w miejscach, w których nie są jeszcze popularne, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i stanowi odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na szybkie płatności dostępne w każdym miejscu i o każdej porze! Jak otrzymać darmowy mobilny terminal płatniczy?

Przenośny terminal płatniczy za 0 zł!

W Polsce trwa program o nazwie Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa największych w Polsce wydawców kart i agentów rozliczeniowych, która odbywa się przy udziale Związku Banków Polskich oraz sektora publicznego.

Program skierowany jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy do tej pory lub przez ostatni rok nie oferowali swoim klientom transakcji bezgotówkowych, a także do tych, którzy otwierają nowy biznes. Nie mogą wziąć w nim udziału franczyzobiorcy i przedsiębiorcy, którzy posiadają więcej niż 5 placówek. Co istotne, z programu można skorzystać tylko jeden raz. Co daje udział w Polsce Bezgotówkowej?

Przede wszystkim przedsiębiorca otrzymuje darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy zwolniony jest z ponoszenia opłat, m.in. prowizji od transakcji. Co istotne, mobilne terminale płatnicze typu smart po 12 miesiącach trwania programu przechodzą na własność przedsiębiorcy zupełnie za darmo. Dlaczego warto wybrać urządzenie mobilne?

Przenośny terminal płatniczy

Mobilny terminal płatniczy jest bezpieczny, wygodny i przyjazny w obsłudze. Posiada ekran dotykowy oraz wytrzymałą baterię, dzięki której można zawrzeć nawet do 200 transakcji. Ponadto, ma też funkcję przechowywania elektronicznych potwierdzeń transakcji, dzięki której nie trzeba kupować papieru do terminala. Urządzenie jest bezprzewodowe, lekkie i poręczne.

Oprócz terminali typu smart w ramach Polski Bezgotówkowej można wybrać także standardowy terminal w wersji stacjonarnej lub przenośnej. Oba rodzaje urządzeń gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa i akceptują popularne karty takie jak Visa, Mastercard, Diners, UPI, JCB oraz płatności BLIK-iem i telefonem komórkowym.

Kategorie
Finanse
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy