Mieszkania dla młodych w Łodzi

Łódź to jedno z dynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Powstające nieustannie nowe miejsca pracy przyciągają ludzi młodych, którzy chcą się rozwijać i pracować w międzynarodowych koncernach. Rynek mieszkaniowy...

Łódź to jedno z dynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Powstające nieustannie nowe miejsca pracy przyciągają ludzi młodych, którzy chcą się rozwijać i pracować w międzynarodowych koncernach. Rynek mieszkaniowy wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Warto się przyjrzeć, jakie mieszkania oferują deweloperzy dla ludzi młodych w Łodzi.

Wymagający klient

Ludzie młodzi, choć nie dysponują jeszcze dużymi środkami, to bardzo wymagający klienci – zgodnie przyznają deweloperzy. Najczęściej poza swoimi potrzebami, mają także swoją wizję wymarzonego mieszkania. Nierzadko ich obraz pierwszego mieszkania został ukształtowany przez zagraniczne podróże. Dzisiejszy świat zrobił się otwarty i ludzie, nie tylko młodzi, chcą żyć i mieszkać tak, jak ich rówieśnicy z bardziej rozwiniętych krajów Europy Zachodniej. Deweloperzy, zdają sobie z tego sprawą i starają się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Mieszkania dla młodych w centrum Łodzi

W ofercie jednego z bardziej uznanych deweloperów na polskim rynku mieszkaniowym, – firmy SGI znajdziemy nowoczesne mieszkania w różnych rejonach Łodzi. Inwestycja Barciński Park IV to osiedle zlokalizowane przy ulicy Tylnej, praktycznie w samym śródmieściu. To idealne miejsce dla ludzi poszukujących oazy spokoju w otoczeniu terenów zielonych w centrum. W pobliżu znajduje się Park Kilińskiego oraz najstarszy łódzki park – Park Źródliska. Przyszli mieszkańcy tego osiedla będą mieli wszystkie niezbędne instytucje i atrakcje miasta nieopodal domu. To nowa inwestycja, ale stylistycznie dzięki ponadczasowej architekturze wpisuje się w starą tkankę miasta. Osiedle tworzą dwa budynki pięciokondygnacyjne oraz jeden czterokondygnacyjny. Łącznie deweloper przewidział tam 134 mieszkania. W większości przypadków to 2 -3 pokojowe lokale zaprojektowane funkcjonalnie z myślą o młodych rodzinach.

Mieszkania dla młodych w zielonej części Łodzi

Lawendowe Osiedle w Łodzi to z kolei mieszkania dla młodych, którzy chcą żyć w spokojnej okolicy, ale dzięki sprawnej komunikacji (dojazd do centrum to dosłownie kilkanaście minut), nie chcą tracić z pola widzenia wszystkich atrakcji miasta. Ta nowa inwestycja położona jest przy ulicy Zamojskiej, w zielonej części miasta, gdzie przeważa jednorodzinna zabudowa. Docelowo osiedle będzie się składać z pięciu budynków, wyróżniających się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyjać będzie dobrej sąsiedzkiej atmosferze. Ponadto przydomowe ogródki będą stanowiły doskonałe miejsce odpoczynku po całym dniu wytężonej pracy. Miejsce zapewne spodoba się także amatorom aktywnego wypoczynku, rowerem dojadą w kilka minut do Parku Sielanka oraz parku J. Słowackiego.

Mieszkania w bajecznym otoczeniu

Osiedle Sokołówka to propozycja dla ludzi młodych, którzy chcą się budzić i zasypiać w pięknym otoczeniu przyrody. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Teresy, w zacisznej dzielnicy Łodzi – Julianowie. Położone jest nad malowniczą rzeką Sokołówką oraz bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego. Taka lokalizacja gwarantuje nie tylko spokój, ale także czyste powietrze przez cały rok. W pierwszym etapie powstały cztery budynku, a obecnie trwają prace na dwoma kolejnymi – siedmiopiętrowymi. W obu będzie 88 mieszkań, o powierzchni od 43 do 106 metrów kwadratowych. Budynki będą spełniały wszystkie obowiązujące obecnie standardy funkcjonalności, w parkingu podziemnym przewidziano 74 miejsca parkingowe.

Kategorie
Nieruchomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy