Koperty bąbelkowe …solidna ochrona przesyłki

Jak mieć pewność, że wysyłany pocztą list dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Nawet jeżeli decydujemy się na usługę kurierską, zawsze może zdarzyć się tak, że z powodu nieprzewidzianej...
Koperty bąbelkowe - ochrona przesyłki

Jak mieć pewność, że wysyłany pocztą list dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie? Nawet jeżeli decydujemy się na usługę kurierską, zawsze może zdarzyć się tak, że z powodu nieprzewidzianej sytuacji przesyłka ulegnie zniszczeniu, a jej zawartość zostaje uszkodzona. To staje się przyczyną wielu problemów, szczególnie w przypadku, gdy wysyłano ważne dokumenty. Jednak jest prosty sposób, aby uchronić się przed tak przykrymi niespodziankami – zamiast w zwykłej kopercie wystarczy umieścić przesyłkę w kopercie ochronnej, wyposażonej w specjalną folię bąbelkową.

Koperty ochronne do różnych zastosowań

Koperty bąbelkowe są grubsze od zwykłych, ponieważ wypełnia je wspomniana, specjalna folia bąbelkowa, która tworzy coś w rodzaju kieszeni wewnętrznej i do niej wkłada się przesyłkę. Jeżeli zdarzy się więc sytuacja, że papierowa koperta zostanie rozdarta, folia nadal chronić będzie jej zawartość. Dzięki temu nie musimy martwić się o zachlapanie, zabrudzenie czy też innego rodzaju uszkodzenia nawet bardzo ważnych dokumentów. Warto także dodać, że koperta ma pasek samoklejący, dzięki któremu po zamknięciu koperty nie można otworzyć jej inaczej, niż rozdzierając lub rozcinając nożyczkami. Gwarantuje to nietykalność zawartości podczas jej transportu. Same bąbelki mają średnicę 8 mm i wysokość 5 mm. Koperty sklejane są mocno z trzech stron, co gwarantuje ich solidność.

Koperty do wszystkiego

Koperty bąbelkowe dostępne są w wielu rozmiarach, można więc przesyłać w nich dokumenty, książki, pudełka i opakowania plastikowe, drobne przedmioty, a nawet ubrania. Jeśli rozmiary przesyłki nie wymagają wysłania paczki, koperta z bąbelkami jest idealna. Ponadto wysyłka zawartości listem poleconym w kopercie ochronnej będzie znacznie tańsza niż opłata za paczkę. Wymiary dostępnych kopert tego typu to: 100 x 165, 120 x 200, 150 x 220, 180 x 165, 180 x 260, 220 x 260, 220 x 340, 230 x 340, 270 x 360, 300 x 430 i 345 x 470 mm. W zależności od wymiarów, sprzedawane są one w pakietach liczących sobie od 30 do 200 sztuk. Cena jednostkowa to zaledwie kilka złotych, a więc za solidną ochronę przesyłki płaci się naprawdę nieduże pieniądze.

Koperta jako nośnik reklamy

Koperty ochronne mają barwę śnieżnobiałą, a ze względu na dużą powierzchnię są idealnym nośnikiem reklamowym. Można drukować bezpośrednio na nich logo sklepu, informacje handlowe, znaki towarowe, itp. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby przyozdobić je naklejką z dowolną treścią. Wszystko zależy tylko od kreatywności i potrzeb osoby wysyłającej. Należy pamiętać oczywiście o tym, żeby takie dodatki umieszczać na kopercie przed włożeniem do niej przesyłki. Papier użyty do produkcji doskonale nadaje się pod naklejki i nie ma szansy, aby oderwały się one podczas transportu.

Kategorie
BiznesNiezbędnik firmowy
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

wynajem hal namiotowych

Podobne wpisy