Komfortowe mieszkania na nowym osiedlu w warszawskiej Białołęce

Warszawska Białołęka to dzielnica, gdzie powstają coraz nowocześniejsze i ładniejsze inwestycje mieszkaniowe. Greenwood I to osiedle warte zainteresowania, nie tylko ze względu na dobrą lokalizacją, ale także wysoki standard...

Warszawska Białołęka to dzielnica, gdzie powstają coraz nowocześniejsze i ładniejsze inwestycje mieszkaniowe. Greenwood I to osiedle warte zainteresowania, nie tylko ze względu na dobrą lokalizacją, ale także wysoki standard wykończenia mieszkań, który otrzymamy w bardzo przystępnej cenie.

Osiedle Greenwood I – zielona okolica niedaleko centrum

Coraz więcej osób zaczyna doceniać zalety warszawskiej Białołęki, jako spokojnego i cichego miejsca do życia i odpoczynku. Wbrew pozorom, dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum. Szybko i sprawnie dotrzemy zarówno do śródmieścia, jak i innych dzielnic stolicy środkami komunikacji miejskiej i własnym autem. Ten fakt docenią wszyscy dojeżdżający codziennie do pracy. Zamiast stać w korkach czy przedzierać się przez miasto, mogą ten czas rano poświęcić na dłuższy sen, a po południu na relaks w gronie rodzinnym. Osiedle Greenwood I położone u zbiegu ulic Zdziarskiej i Verdiego to nie tylko idealna propozycja dla osób ceniących swój własny czas, ale także ludzi lubiących spędzać aktywnie czas i wypoczywać na łonie natury. W pobliżu osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, parki oraz rezerwat przyrody. Dodać warto, że cały teren w tej okolicy jest poprzecinany ścieżkami rowerowymi. Przyszli mieszkańcy w dzielnicy znajdą także wszystko to, co niezbędne do życia (centra handlowe, szkoły, przedszkola, ośrodki kultury i sportu, przychodnie i szpital).

Nowoczesne osiedle w wysokim standardzie wykończenia

Osiedle Greenwood I to na wskroś nowoczesna inwestycja budowlana, która pod względem komfortu i udogodnień sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ceny nowych mieszkań w Warszawie w ścisłym centrum są bardzo wysokie, dlatego klienci szukający mieszkań o wysokim standardzie wykończenia w przystępnej cenie coraz chętniej spoglądają w stronę ofert deweloperów budujących w przyległych dzielnicach do śródmieścia, także na Białołęce. Greenwood to idealna propozycja dla osób młodych, które nie dysponują ogromną gotówką, a chciałyby zamieszkać w przyjaznym otoczeniu w funkcjonalnie zaprojektowanym mieszkaniu.  To kameralne osiedle składa się z kilkunastu 3 kondygnacyjnych budynków z windą i garażem podziemnym. W ofercie dewelopera znajdziemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu – trzy pokojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane według aktualnych standardów funkcjonalności i trendów estetycznych w architekturze (elegancka elewacja, przeszklone balkony, estetyczne klatki schodowe, ponadczasowa kolorystyka itp.). Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów termoizolacyjnych oraz i inteligentnych rozwiązań technicznych przyszli lokatorzy mogą liczyć na niskie opłaty eksploatacyjne. Inwestor zadbał o każdy szczegół nie tylko w mieszkaniach, ale także w częściach wspólnych. Tereny zielone wewnątrz osiedla oraz place zabaw zostały zaprojektowane głównie z myślą o najmłodszych mieszkańcach całego miasteczka, które będą tworzyć wraz z Greenwood I kolejne etapy tej inwestycji.

Kategorie
Nieruchomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

wynajem hal namiotowych

Podobne wpisy