Dzielnica Grzegórzki w Krakowie – idealne miejsce na zakup mieszkania

Dawna stolica Polski co roku jest odwiedzana przez tysiące turystów z całego świata. Szukasz mieszkania z myślą o inwestycji? A może wygodnego miejsca, gdzie zamieszkasz z całą rodziną? Dowiedz...

Dawna stolica Polski co roku jest odwiedzana przez tysiące turystów z całego świata. Szukasz mieszkania z myślą o inwestycji? A może wygodnego miejsca, gdzie zamieszkasz z całą rodziną? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Grzegórzki.

Zamieszkaj w pobliżu centrum

Grzegórzki to dzielnica sąsiadująca ze Starym Miastem, która ma jednocześnie bardzo dobre połączenia z innymi częściami miasta. Nowe mieszkania na Grzegórzkach cieszą się ogromną popularnością z uwagi na lokalizację. Gdy zamieszkasz właśnie w tej części Krakowa, to blisko będziesz miał wszędzie. Znakomita infrastruktura sprawia, że ta dzielnica cieszy się wyjątkową popularnością wśród osób poszukujących mieszkań na wynajem. Nowe mieszkania na Grzegórzkach są oferowane m.in. w ramach inwestycji Art City realizowanej przez EKOPARK. Ten deweloper działa na polskim rynku od ponad 22 lat i dotychczas oddał do użytku ponad 3000 mieszkań. Doświadczenie oraz wiele ciekawych realizacji znajdujących się na koncie EKOPARK sprawiają, że inwestycją Art City warto się zainteresować.

Zarabiaj na wynajmie mieszkań

Myślisz o zakupie nieruchomości pod wynajem? Nowe mieszkania na Grzegórzkach to doskonała inwestycja. Kraków cieszy się dużą popularnością wśród turystów, którzy najczęściej poszukują mieszkania w pobliżu centrum. Jeżeli zakupisz lokal na osiedlu Art City, nie będziesz narzekał na brak zainteresowania ze strony turystów. Zarówno na mieszkańców, jak i osoby odwiedzające miasto czeka wiele ciekawych atrakcji. Po odwiedzeniu okolicznych galerii czy muzeów (np. Podziemia Rynku Głównego w Krakowie, które jest oddziałem Muzeum Historycznego Miasta Krakowa), na aktywnych fizycznie lokatorów inwestycji Art City czeka strefa ćwiczeń i mini golf.

Gdy szukasz miejsca do zamieszkania

Nowe mieszkania na Grzegórzkach są projektowane nie tylko z myślą o inwestorach, którzy chcą zarabiać na ich wynajmie – coś dla siebie znajdą także rodziny z dziećmi. Inwestycja Art City to m.in. bezpieczny plac zabaw i przedszkole dla najmłodszych. Wokół znajduje się wiele placówek edukacyjnych, do których można zapisać zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Ponieważ inwestycja Art City to łącznie 318 mieszkań o powierzchni od 30 do 76 m kw., to każdy klient znajdzie lokal o idealnej wielkości. Na mieszkańców czeka także udogodnienie w postaci bezpiecznego patio, na którym można odpoczywać w letnie popołudnia.

Kategorie
Nieruchomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy