Bemowo – nowoczesne miejsce do życia

Chociaż Bemowo jest dzielnicą Warszawy już niemal 70 lat i jeszcze kilka lat temu kojarzyło się przede wszystkim z wojskową uczelnią i lotniskiem, dopiero od niedawna zyskało większą popularność...

Chociaż Bemowo jest dzielnicą Warszawy już niemal 70 lat i jeszcze kilka lat temu kojarzyło się przede wszystkim z wojskową uczelnią i lotniskiem, dopiero od niedawna zyskało większą popularność zarówno wśród mieszkańców, jak i deweloperów. Oznacza to, że pojawia się tam coraz więcej mieszkań. Wiąże się to również z inwestycjami miejskimi i rozbudową infrastruktury. Teraz to prawdziwie nowoczesne miejsce do życia!

Czy warto mieszkać na Bemowie?

Jak pokazują trendy, wiele młodych osób celuje właśnie w mieszkania na Bemowie. Jeśli bowiem chodzi o mieszkania, Bemowo jest jedną z bardziej prężnie rozwijających się dzielnic lewobrzeżnej Warszawy. Z czego to wynika? Z wielu zalet życia właśnie tam. Jedną z największych jest fakt, że nie inwestujemy w budynki z rynku wtórnego. Deweloperzy dbają, by to nowe inwestycje zasilały rynek, a tym samym powstałe lokale zgodne są z najnowszymi trendami – funkcjonalne, ergonomiczne i dostosowane do potrzeb nowoczesnych ludzi.

Niewątpliwie kusząca jest również cena – ceny mieszkań na Bemowie są nieporównywalnie niższe od tych w dzielnicach bliższych centrum, standard budynków jest z kolei nieporównywalnie wyższy. Ponadto jest to doskonałe miejsce do życia dla młodych rodzin z dziećmi. Tuż obok Fortu Bema znaleźć możemy wielki obszar wypełniony atrakcjami dla naszych milusińskich, zaś w pobliskim Parku Górczewska mieści się kolejny plac zabaw.

Nie bez znaczenia jest to, jak znakomicie skomunikowane jest Bemowo z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Można porzucić samochód i przesiąść się do komunikacji zbiorowej, co jest nie tylko znacznie tańsze, ale i pozwala oszczędzać czas za kółkiem, który poświęcić można na przykład na lekturę. To także rozwiązanie bardziej ekologiczne, co w dzisiejszych czasach nie powinno pozostawać bez znaczenia!

Cisza, spokój i zieleń… To na pewno Warszawa?

Warszawa kojarzy nam się z korkami, zatłoczonymi chodnikami, zgiełkiem i wszechobecnym betonem. Inaczej sprawa ma się na Bemowie. Park Leśny Bemowo jest właściwie częścią Puszczy Kampinoskiej, a wcale nie jest to jedyny urokliwy teren zielony tej dzielnicy! Nie oddalając się zbytnio od miejsca zamieszkania, można zatem urządzać sobie pikniki, długie spacery z wózkiem i zwierzętami, a nawet wycieczki rowerowe.

Powstające nowe osiedla również projektowane są tak, by nie zaszczepić tkanki miejskiej w zielone miejsca. Poszanowanie przyrody, wygodne lokale w dobrej cenie, a także pochylenie się nad potrzebami współczesnych młodych ludzi – to cechuje mieszkania na Bemowie. Nie dziwi zatem fakt ich szalonej popularności. Warto przyjrzeć się obecnym ofertom deweloperskim, wśród nich bowiem znaleźć się mogą nasze wymarzone cztery kąty!

Kategorie
Nieruchomości
Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

*

*

Podobne wpisy